Ważne ogniwo Cellfast Wilków ocenia sparingi

Metalkas 2. Ekstraliga – Ważne ogniwo Cellfast Wilków ocenia sparingi.

Spadkowicz z PGE Ekstraligi odjechał wszystkie zaplanowane test mecze przed niezwykle ważnym i interesującym sezonem na zapleczu Elity. Jonas Seifert-Salk nie ukrywa – Spoglądam już na inauguracje rozgrywek w Polsce jak i w Danii.

Przedsezonowy plan treningowy watahy z Podkarpacia zakładał odjechanie sześciu sparingów, z czego dzięki dobrej aurze pogodowej udało się zmierzyć w pięciu. Z dwóch Cellfast Wilki wyszły zwycięsko, a w pozostałych trzech podopieczni Ireneusza Kwiecińskiego musieli uznać wyższość rywali. Ważne ogniwo spadkowicza z PGE Ekstraligi, Jonas Seifert Salk podsumował szczegółowo ostatnie dwa wyjazdy kolejno do Rybnika i Grudziądza.

Przeciwko Rekinom utalentowany Duńczyk wywalczył 11 oczek z bonusem – To było naprawdę dobre spotkanie. Potestowaliśmy kolejny sprzęt, a dodatkowo przywieźliśmy dobry rezultat indywidualnych. Co prawda jako drużyna przegraliśmy, ale nadal to niezły wynik – napisał w swoich mediach społecznościowych.

W Grudziądzu Wilki ponownie uległy 48-42, lecz jak przyznaje sam zainteresowany – Pierwszy raz na tym torze i myślę, że udało się zrobić niezłą robotę przeciwko silnej ekstraligowej ekipie. Na swoim koncie zapisałem 8 punktów z bonusem, a sam tor do najłatwiejszych dla gości nie należał. Mimo wszystko uważam, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty – podkreśla.

Duńczyk jednocześnie podziękował fanom za wsparcie i prosił ich o jeszcze więcej w trakcie sezonu ligowego – Spoglądam już na inauguracje rozgrywek w Danii i w Polsce. Dziękuje Wam za wasze wsparcie i ciepłe przyjęcie w Krośnie. Liczę na więcej – zaznaczył.

Cellfast Wilki Krosno rozpoczną zmagania w Metalkas 2. Ekstralidze za sprawą wyjazdowego spotkania przeciwko Enerdze Wybrzeżu Gdańsk już 14 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to