Ważne wzmocnienie Abramczyk Polonii Bydgoszcz

Metalkas 2. Ekstraliga – Ważne wzmocnienie Abramczyk Polonii!

Co prawda o porozumieniu Franciszka Majewskiego z Bydgoskim klubem mówiło się od dawna, to zanim doszło do transferu definitywnego potrzebne było dopełnienie formalności z Kolejarzem Rawicz. Te w końcu mimo przeciwności udało się spełnić.

Niezwykle utalentowany wychowanek Kolejarza Rawicza już od samego początku, gdy pewne stało się, że jego macierzysty klub nie wystartuje, był łakomym kąskiem na rynku transferowym. O usługi 18 – latka zabiegali zarówno włodarze z Metalkas 2. Ekstraligi, ale także PGE Ekstraligi. Co gorsze dla młodziana od początku jego sagi sporą rolę grał Sławomir Knop, który chciał jak najwięcej ugrać dla siebie. W momencie, kiedy biznesmen podupadł pod ciężarem kłopotów transfer Majewskiego zależał od osób decyzyjnych w Kolejarzu Rawicz, z którymi kontakt był niezwykle ciężki.

Koniec końców, największymi chęciami wykazał się Jerzy Kanclerz, który skłonny był zapłacić klubowi z Rawicza wymagany ekwiwalent, lecz jak wcześniej wspominał sam żużlowiec telefony z Bydgoszczy do Rawicza nie dochodziły. Czas uciekał, jednak jak ogłosiła Abramczyk Polonia Bydgoszcz, udało się dopiąć wszelkie formalności i Franciszek Majewski oficjalnie zmienił barwy klubowe.

Majewski już wcześniej porozumiał się z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, ale do rozwiązania pozostawała jeszcze kwestia rozliczenia z klubem z Rawicza. Ze względu na skomplikowaną sytuację finansową rawickiego ośrodka, wszystko przeciągało się w czasie, ale ostatecznie wszelkie formalności zostały dopięte i zawodnik będzie mógł startować w drużynie Abramczyk Polonii Bydgoszcz – czytamy w komunikacie klubu.

Kontrakt obowiązywać będzie przez 4 lata, a sam Majewski zdaje się znalazł idealne miejsce do rozwoju pod okiem Jacka Woźniaka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to