Metalkas 2. Ekstraliga – Ważny komunikat Wilków!

Kontuzja Dimitriego Berge w znacznym stopniu wpłynęła na ostatnią postawę Cellfast Wilków. Utrata lidera odbiła się na Krośnianach, lecz jak przekazał klub w niedawnym komunikacie, stan zdrowia Francuza zmierza w świetną stronę.

Problemy Watahy rozpoczęły się podczas wyjazdu do Rybnika, gdzie w jednym z biegów Berge jechał spokojnie na prowadzeniu, a za jego plecami szarżował Brady Kurtz. Australijczyk z każdą prostą doganiał Francuza, aż w końcu na wyjściu z drugiego łuku zdecydował się na bardzo ostry atak, który zakończył się brutalnym faulem i kontuzją lidera Cellfast Wilków. Badania wykazały uszkodzenia stawu barkowo-obojczykowego w lewym ramieniu, a pierwsze prognozy mówiły o blisko trzymiesięcznym rozbracie od czarnego sportu.

Ten jednak okaże się zdecydowanie krótszy, dzięki kapitalnej interwencji profesora Przemysława Lubiatowskiego, który od samego początku zajął się przypadkiem Berge. Podczas kluczowych konsultacji spec przekazał kapitalne informacje dla kibiców z Krosna – Dobre wieści z Rehasport Poznań. Dimitri Berge przeszedł konsultację z profesorem Przemysławem Lubiatowskim, który przed miesiącem przeprowadził operację naszego zawodnika. Staw barkowo-obojczykowy zrósł się w stu procentach. Teraz przed Dimitrim okres intensywnej rehabilitacji – czytamy w komunikacie.

Nikt w Krośnie nie chce wróżyć, kiedy to Francuz powróci na tor, lecz zdaje się to szybszym niż dalszym procesem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to