Metalkas 2. Ekstraliga – Wiktor Jasiński o przyczynach słabej dyspozycji

Rezultaty osiągane przez Wiktora Jasińskiego nie zadowalają ani samego zawodnika, a tym bardziej fanów Arged Malesy Ostrów. Młody zawodnik wierzy, że gdy zmieni się jeden czynnik, jego dyspozycja będzie satysfakcjonująca.

Dotychczasowe cztery mecze, w których wystąpił wychowanek ebut.pl Stali Gorzów nie ułożyły się po jego myśli, co najlepiej potwierdza bardzo niska średnia – 0,867 pkt/bieg plasująca go na 51. Miejscu na liście klasyfikacyjnej. Szansą na poprawę stanu rzeczy miało być spotkanie z H. Skrzydlewska Orłem Łódź. Sam Jasiński mimo przerwanego meczu zdołał raz wyjechać na tor i wyciągnąć pewne wnioski – Fajnie wyskoczyłem ze startu, jednak zabrakło dla mnie miejsca przy krawężniku i pojechałem szerzej. A tu w pierwszym biegu, jak się pojedzie szerzej, to już jest ” po zawodach” i tak też było. Było okej. Może lekko przestrzeliłem z ustawieniami do tego silnika, bo to był inny silnik, więc tu jakaś korekta musiała być dokonana. Zrobiliśmy ją, ale nie było już możliwości tego przetestować. Z racji tego, że przegrywaliśmy sześcioma punktami, trener zdecydował się postawić na Chrisa Holdera, który teoretycznie miał większe szanse na zdobycie “trójki” i ją dowiózł. Było to dla drużyny dobre zastępstwo. Ja nie miałem niestety okazji sprawdzić tych ustawień – powiedział dla ekstraliga.pl.

Młody wciąż zawodnik jest jednak pełen nadziei na kolejne mecze i wierzy w poprawę swojej dyspozycji – Mam nadzieję, że te ustawienia mam już mniej więcej znalezione. Nie mam jeszcze takiej płynności jazdy, bo jeżdżę obecnie tylko tutaj w Ostrowie. Nie mam U24 Ekstraligi, nie miałem też jeszcze rozgrywek w Szwecji. Więcej jazdy z pewnością będzie w następnych dniach i tygodniach. Obecnie troszeczkę brakuje mi rozjeżdżenia na torach, gdzie jeździmy. Ja przyszedłem z kstraligi, a tam ścigaliśmy się na torach bardziej przyczepnych. Moje silniki były do tych torów “poukładane”, a tutaj na bardziej betonowej nawierzchni i czasami mam problem, żeby się połapać – skwitował Wiktor Jasiński.

Najbliższą szansą do poprawy będzie starcie Arged Malesy Ostrów z Cellfast Wilkami Krosno już dzisiaj o 14.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to