Ambity plan Kacpra Łobodzińskiego

PGE Ekstraliga – Ambitny plan Kacpra Łobodzińskiego.

Na Kacprze Łobodzińskim w przyszłym sezonie ciążyć będzie niezwykle ważna rola lidera formacji młodzieżowej. 20 – latek jednak zakłada sobie ambitny cel i nie boi się dążyć po swoje.

W sezonie 2023 wychowanek GKM Grudziądz miał pewny margines błędu będąc drugim juniorem obok Kacpra Pludry, który w swoim ostatnim roku jako junior rozwinął szeroko skrzydła. Teraz dla młodziana rodem z Bydgoszczy otwiera się szansa na pokazanie pełni swojego potencjału. Jak sam przyznaje w rozmowie z klubową telewizją – Będziemy starać się z Kevinem i Jankiem podtrzymać poziom juniorów i też go podnieść. Kacper był dużo bardziej doświadczony i służył mi pomocą, teraz ja będę mógł służyć pomocą młodszym kolegom – powiedział Łobodziński.

Junior GKM-u ocenił także roszady w sztabie szkoleniowym, gdzie Janusza Ślączkę zastąpił dotychczasowy opiekun młodzieży Robert Kościecha – Nie mnie to oceniać, jednak widać spore zmiany. Trener Robert wprowadzi wiele nowych, dobrych rzeczy, a przede wszystkim drużyna będzie dobrze zintegrowana. Mamy w planach wyjazd, a wszystko zweryfikuje sezon – dodał junior.

Młodzieżowiec przybliżył także kulisy minionego roku. Jak sam przyznaje z początku nie było łatwo, bowiem z tyłu głowy ciążyła mu szkoła, którą chciał skończyć z jak najlepszym wynikiem. Jak już to się udało, rezultaty uległy znacznej poprawie. 20 – latek zdradził także, że nie planuje roszad w swoim teamie – Będziemy w identycznym składzie, natomiast jest jeszcze bardzo dużo osób poza parkiem maszyn, które mnie wspierają – wyjaśnił, jednocześnie dodając jak istotne było dodanie do jego ekipy Adriana Gomólskiego – Idealnie wpasował się w nasz zespół. Naprawdę bardzo, ale to bardzo mi pomógł i też dużo jego podpowiedzi przeniosłem na tor. Myślę, że jest ogromną wartością dodaną – podsumował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to