Artem Łaguta na kolejne lata w Betard Sparcie Wrocław

PGE Ekstraliga – Artem Łaguta na kolejne lata w Betard Sparcie Wrocław!

Świetne wieści przekazała WTS Sparta Wrocław swoim fanom. Lider, mistrz świata z 2021 roku, Artem Łaguta nigdzie się nie rusza przynajmniej do 2025 roku. Tym samym zarząd klubu ma pewny skład na najbliższe lata.

We Wrocławiu podczas okienka transferowego wiele się nie działo. Nastąpiły ruchy przewidywane od dawna, które były naturalną koleją rzeczy. W związku z przejściem do roli seniora Daniela Bewleya, miejsce w składzie utracił Piotr Pawlicki. Młodszy z braci mimo dobrego roku był słabszym punktem ekipy Dariusza Śledzia od utalentowanego Brytyjczyka. Natomiast wolny wakat U24 przejął Bartłomiej Kowalski, z którym Spartanie wiążą spore nadzieje.

W międzyczasie kierownictwo drużyny skrupulatnie przedłużało umowy ze swoimi jeźdźcami. Podpisy złożyli Janowski, Kowalski, a teraz przyszła pora na lidera WTS-u, Artema Łagutę. Ten po rocznym rozbracie z motocyklem wrócił w blasku chwały, notując świetną średnią na poziomie 2,242 pkt/bieg plasującą go na szóstej lokacie pośród najskuteczniejszych zawodników rozgrywek. Po jednym z ostatnich komunikatów, wiemy, że Rosjanin z Polskim obywatelstwem przynajmniej do 2025 nigdzie się nie rusza i pozostanie żużlowcem Betard Sparty Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to