PGE Ekstraliga – FOGO Unia Leszno z rekordową ilością sparingów.

Leszczyńskie Byki spędzą najintensywniej końcówkę marca oraz początek kwietnia ze wszystkich polskich ekip. Podopieczni Rafała Okoniewskiego wyjadą na tor w minimum siedmiu testmeczach.

Przed ekipą popularnego „Okonia” niezwykle ważny, a zarazem ciężki sezon. Eksperci bezlitośnie skazują Byki na pożarcie, jednak jak wiemy wszystki weryfikować będzie tor. Na tym Leszczynainie chcą być jak najlepiej przygotowani w czym ma pomóc spora ilość treningów, a w tym sparingów.

Pierwszy wyjazd na tor planowany jest już 10 marca, lecz do spełnienia tego celu potrzebna będzie dobra aura za oknem, a tą na ten czas bardzo trudno przewidzieć. Pierwsze sparingi natomiast FOGO Unia miałaby odjechać już 22 i 23 marca z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Po krótkiej trzy dniowej przerwie zaplanowany jest dwumecz ze Stalą Gorzów, a następnie z Betard Spartą Wrocław. Ostatnimi akcentami przed ligową inauguracją mają być wyjazdy w ramach treningu punktowanego z Energą Wybrzeże Gdańsk oraz sam Memoriał im. Alfreda Smoczyka.

Na początek zmagań w PGE Ekstralidze, Unia zmierzy się z Tauron Włókniarzem Częstochowa, a dobre zapoznanie z własnym torem, ma pomóc w dobrej inauguracji zakończonej punktami.

Terminarz sparingów FOGO Unii Leszno:
22.03 – Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs. FOGO Unia Leszno (wyjazd)
23.03 – FOGO Unia Leszno vs. Abramczyk Polonia Bydgoszcz (dom)
26.03 – FOGO Unia Leszno vs. ebut.pl Stal Gorzów (dom)
27.03 – ebut.pl Stal Gorzów vs. FOGO Unia Leszno (wyjazd)
29.03 – Betard Sparta Wrocław vs. FOGO Unia Leszno (wyjazd)
30.03 – FOGO Unia Leszno vs. Betard Sparta Wrocław (dom)
03.04 – FOGO Unia Leszno vs. Zdunek Wybrzeże Gdańsk (dom)
06.04 – Memoriał im. Alfreda Smoczyka

Postaw mi kawę na buycoffee.to