PGE Ekstraliga – Holder nie chce opuszczać Leszna.

Chris Holder wydaje się bardzo zadowolony z transferu do FOGO Unii Leszno. Jak sam Kangur przyznaje nie chce nigdzie się stamtąd rusza i liczy, że działacze przedłużą z nim kontrakt.

Napięta atmosfera w Lesznie to już przeszłość. Ostatnie dobre wyniki sprawiły, że Byki nie walczą tylko o utrzymanie, a o fazę play-off. Plaga nieszczęść mocno utrudniła zawodnikom Piotra Barona realizacje swoich celów, lecz gdy urazy zostały zaleczone Unia stała się niezwykle mocnym i niewygodnym rywalem. To właśnie na obiekcie im. Alfreda Smoczyka swoją kapitalną passę przerwała Betard Sparta Wrocław.

Wróćmy jednak do tytułowego bohatera. Ten po niezłym sezonie w Ostrowie w roku 2022 chciał kontynuować swoją odbudowę w Lesznie, gdzie zwrócono się do niego po tym jak Jason Doyle wybrał intratniejszą ofertę z Krosna. Kangur początek sezonu miał całkiem przyzwoity, lecz rozwój jego formy drastycznie zahamował wypadek z trzeciej kolejki. Powrót do zdrowia Chrisowi zajął trochę czasu, lecz wsparł on drużynę w najważniejszym meczu sezonu, czym kupił bez wątpienia serca fanów. Zapytany przez speedwayekstraliga o to czy by chciał pozostać w zespole odpowiedział jednoznacznie – Oczywiście, zdecydowanie! Czuję się, jakby w tym roku mnie ktoś okradł. Wypadłem z powodu kontuzji już w trzeciej kolejce i starałem się wrócić szybko. Trochę stresowałem się przed powrotem. Jakoś to poszło i przed meczem z Spartą Wrocław czułem się już lepiej – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to