Janusz Kołodziej

PGE Ekstraliga – Janusz Kołodziej: „Już bym chciał zacząć ten nowy sezon.”

Przyszłoroczne rozgrywki najlepszej żużlowej ligi świata zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Stawka wygląda na najbardziej wyrównaną od lat, a przypuszczalne rozdania wcale oczywiste nie są. Janusz Kołodziej najchętniej chciałby rozpocząć już ściganie w lewo!

Eksperci jak i kibice w trakcie zimy dość wnikliwie analizują kadry poszczególnych zespołów. W PGE Ekstralidze, potencjalnych spadkowiczów jest kilku jak chociażby FOGO Unia czy beniaminek z Zielonej Góry. Na te spekulacje uwagi nie zwraca Janusz Kołodziej, który w rozmowie z Radiem Eska, zdradza swoje odczucia do nadchodzącego roku – Duże oczekiwania na przyszłość i mam wrażenie, takie przeczucie od środka, że to wszystko nam na dobre wyjdzie. – przyznaje „Koldi”.

Leszczynie do sezonu przygotują się w lutym podczas zgrupowania w Hiszpanii, gdzie słońca na pewno nie zabraknie, a tego jak sam Janusz Kołodziej podkreśla brakuje teraz – Ja nie powiem, staram się radować, czym się tylko da, ale przez to, że tego słońca nie ma to coś mnie tam troszeczkę bardziej zaczyna dobijać, a tam zaczynam odżywać. Wyjeżdżamy też na motocyklach crossowych, więc to tylko nam na dobre wychodzi – dodaje zawodnik Byków.

Kołodziej jednocześnie zauważa, że w jego opinii najlepiej jakby sezon już się rozpoczął – Już bym chciał zacząć ten nowy sezon, ale jeszcze musimy poczekać. – kwituje kapitan Unii Leszno.

Poza zgrupowaniem Leszczynian czekają także test mecze oraz coroczny Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który otworzy ściganie na obiekcie przy ulicy Strzeleckiej 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to