Janusz Kołodziej

PGE Ekstraliga – Janusz Kołodziej: „Już bym chciał zacząć ten nowy sezon.”

Przyszłoroczne rozgrywki najlepszej żużlowej ligi świata zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Stawka wygląda na najbardziej wyrównaną od lat, a przypuszczalne rozdania wcale oczywiste nie są. Janusz Kołodziej najchętniej chciałby rozpocząć już ściganie w lewo!

Eksperci jak i kibice w trakcie zimy dość wnikliwie analizują kadry poszczególnych zespołów. W PGE Ekstralidze, potencjalnych spadkowiczów jest kilku jak chociażby FOGO Unia czy beniaminek z Zielonej Góry. Na te spekulacje uwagi nie zwraca Janusz Kołodziej, który w rozmowie z Radiem Eska, zdradza swoje odczucia do nadchodzącego roku – Duże oczekiwania na przyszłość i mam wrażenie, takie przeczucie od środka, że to wszystko nam na dobre wyjdzie. – przyznaje „Koldi”.

Leszczynie do sezonu przygotują się w lutym podczas zgrupowania w Hiszpanii, gdzie słońca na pewno nie zabraknie, a tego jak sam Janusz Kołodziej podkreśla brakuje teraz – Ja nie powiem, staram się radować, czym się tylko da, ale przez to, że tego słońca nie ma to coś mnie tam troszeczkę bardziej zaczyna dobijać, a tam zaczynam odżywać. Wyjeżdżamy też na motocyklach crossowych, więc to tylko nam na dobre wychodzi – dodaje zawodnik Byków.

Kołodziej jednocześnie zauważa, że w jego opinii najlepiej jakby sezon już się rozpoczął – Już bym chciał zacząć ten nowy sezon, ale jeszcze musimy poczekać. – kwituje kapitan Unii Leszno.

Poza zgrupowaniem Leszczynian czekają także test mecze oraz coroczny Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który otworzy ściganie na obiekcie przy ulicy Strzeleckiej 7.

Postaw mi kawę na buycoffee.to