Janusz Kołodziej z przerwą od startów

PGE Ekstraliga – Janusz Kołodziej z przerwą od startów.

Uraz jakiego nabawił się kapitan FOGO Unii Leszno podczas meczu z ebut.pl Stalą Gorzów nie daje o sobie zapomnieć. „Koldi” w związku z doskwierającym mu bólem zdecydował się zrezygnować ze startów.

Przypomnijmy, iż feralne zdarzenie miało miejsce w czwartej odsłonie meczu między Bykami z Leszna, a Stalą Gorzów. Janusz Kołodziej chroniąc plecy swojego kolegi z pary został uderzony przez Oskara Palucha. Doświadczony zawodnik z impetem upadł na tor i tego dnia tylko jeszcze raz spróbował wyjechać na tor, lecz przypłacił to olbrzymim grymasem bólu.

Od tego wydarzenia minął już jakiś czas i po przerwie dwutygodniowej wszystko wskazywało, że Janusz pojedzie w najbliższym spotkaniu Unii oraz 1. Finale SEC. Tak się jednak nie stanie, o wszystkim poinformował zawodnik za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

W komunikacie możemy przeczytać – „Mimo bardzo intensywnej rehabilitacji, kontuzja żeber którą doznał Janusz podczas meczu ligowego ze Stalą Gorzów, wciąż nie pozwala Januszowi na normalne starty. W związku z tym Janusz niestety nie weźmie udziału w meczu ligowym przeciwko Motor Lublin jak i w turnieju SEC w Częstochowie.”

Tym samym organizatorzy turnieju SEC muszą poszukać dalszych roszad, bowiem inny z zawodników Leszczyńskich Byków, Grzegorz Zengota również odpuścił start, a Piotr Baron ma ciężki orzech do zgryzienia w obliczu tylu kontuzji w składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *