PGE Ekstraliga – Kacper Pludra: „Cały czas ciężko pracuję”

Początek sezonu w nowej kategorii wiekowej dla utalentowanego zawodnika ZOOleszcz GKMu Grudziądz jest daleki od ideału, jednak jak sam przyznaje – Staram się robić wszystko, co mogę. Mój team także nie próżnuje.

W Grudziądzu wszyscy wraz z pozostaniem w zespole na kolejny rok Kacpra Pludry wiązali spore nadzieje na dobre punkty z pozycji zawodnika do lat 24. Pierwsze kolejki PGE Ekstraligi okazały się jednak brutalną weryfikacja dla utalentowanego żużlowca, który, póki co walczy o powrót do dobrej dyspozycji. Jak sam przyznaje dla ekstraliga.pl – Cały czas ciężko pracuję z moim teamem, poszukując i we mnie, i w sprzęcie tego, co najlepsze. Staram się robić wszystko, co mogę. Mój team także nie próżnuje. Myślę, że było to widać. Prędkość w motocyklach i starty wyglądały zdecydowanie lepiej. Będziemy dalej to kontynuować, aby było coraz lepiej – podkreślił.

Senior GKMu jednocześnie wyjaśnił, że wraz z zespołem są coraz bliżsi rozwiązania zagadki jaką stanowi jego słaba dyspozycja – Myślę, że już znaleźliśmy się w takim momencie, że mamy ten punkt odniesienia. Wiemy mniej więcej, w którą stronę musimy iść dalej, aby osiągać lepsze rezultaty.  

Z pewnością w Grudziądzu wraz z większą ilością punktów Pludry ponownie ożyją marzenia o występie w play-offach. Na ten czas GKM okupuje siódmą lokatę i w najbliższej kolejce – 19 maja pojedzie na trudny gorzowski teren.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to