Kolejna kontuzja w Enea Falubazie Zielona Góra

PGE Ekstraliga – Kolejna kontuzja w Enea Falubazie!

Ostatnie treningi nie są zbyt szczęśliwe dla beniaminka najlepszej żużlowej ligi świata. Tym razem urazu nabawił się Mateusz Łopuski. Los jednak był po stornie zawodnika i kontuzja nie należy do najcięższych.

Wracający do PGE Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra może mówic o prześladującym ich pechu. Najpierw kontuzji w trakcie obozu w Świnoujściu doznał Piotr Pawlicki. Co prawda nowy nabytek „Gryzoni” powinien być gotów tuż na start rozgrywek, a ten do najłatwiejszych należeć nie będzie. Ekipa z Winnego Grodu uda się do Wrocławia.

Ostatni trening na torze przy W69 przyniósł kolejną słabą nowinę dla fanów „Myszek Miki”. Upadek Mateusza Łopuskiego miał swój skutek – złamanie lewej łopatki. Jednak jak przekazuje sam zawodnik – Na szczęście to nie wymaga operacji, tylko zabiegów rehabilitacyjnych – rozpoczął – Poświęcę ten czas na rehabilitację i wrócę jeszcze bardziej zmotywowany do dobrej jazdy dla Zielonej Góry – podkreślił.

Tym samym jedno jest pewne trener Szymankiewicz nie będzie miał do dyspozycji Mateusza na ligowa inauguracje, lecz to nie powinno stanowić wielkiego problemu, bowiem podstawowa para juniorska Krzysztof Sadurski-Oskar Hurysz jest w pełni formy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to