Kolejny rozłam w Wilkach Krosno

PGE Ekstraliga – Kolejny rozłam w Wilkach Krosno!

Krótko, raptem dwa miesiące trwała współpraca Tomasza Chrzanowskiego z Cellfast Wilkami Krosno. Były żużlowiec przestał pełnić swojego obowiązki w klubie.

To już drugi rozłam w sztabie szkoleniowym beniaminka PGE Ekstraligi. Tuż przed startem rozgrywek swoja umowę rozwiązał Sebastian Ułamek, który ze względu na rozwój rodzinnego interesu nie był w stanie poświecić tyle czasu czarnemu sportowi, ile by było potrzebne. Co prawda były żużlowiec ostatecznie wrócił, jednak nie jest on pierwszym szkoleniowcem młodych Wilków. Jak sam tłumaczy poukładał kilka swoich spraw i dzięki temu bierze aktywnie udział w meczach oraz pomaga Marko Lewiszynowi.

Krośnianie w marcu zdecydowali się na dodatkowy transfer. Chodzi oczywiście o ściągniecie Tomasza Chrzanowskiego. Były uczestnik cyklu SGP miał odpowiadać za szkolenie młodzieży rywalizującej w klasach 80-140cc oraz wspierać Marko Lewiszyna podczas spotkań. Jak jednak wychowanek Apatora Toruń powiedział w rozmowie z Tygodnikiem Żużlowym.

„Rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron. Po prostu i ja i klub uznaliśmy, że to najlepsze rozwiązanie dla obu stron – czym rozwiał wszelkie niedopowiedzenia, a zarazem pierwszy poinformował o końcu współpracy.”