PGE Ekstraliga – Koniec sezonu dla Doyle’a! Co teraz zrobi GKM?

Fatalne wieści dobiegły fanów ZOOleszcz GKM Grudziądz w sobotni poranek. Szczegółowe badania kapitana Gołębi wykazały, poważne urazy, które nie mogą czekać, a co za tym idzie sezon 2024 w wykonaniu mistrza świata z 2017 roku się zakończył.

Jeszcze do niedawna wszyscy w Grudziądzu liczyli, że upadek na Wyspach, w którym uczestniczył Jason Doyle spowodowuje jedynie kilku tygodniową przerwę najlepszego zawodnika Gołębi. Tak jednak się nie stanie, jak się okazało badania w Norwich oraz w Poznaniu potwierdziły najgorszy scenariusz z możliwych – Fatalne informacje napłynęły do nas po szczegółowych badaniach Australijczyka w Norwich, a później w Poznaniu. W ich wyniku stwierdzono poważny uraz – zerwane dwa ścięgna i stożek rotatorów w barku, co wymaga natychmiastowego leczenia. We wtorek Jason ma zaplanowaną operację, w ramach której przejdzie rekonstrukcję barku, a specjaliści szacują czas rekonwalescencji na 4-6 miesięcy – czytamy w klubowym komunikacie.

Tym samym w zespole z Grudziądza mają spory problem, bowiem ZZtka rozwiązaniem idealnym nie jest, przez co zarząd musi szukać ratunku w wolnych zawodnikach. Do wzięcia pozostaje nadal chociażby Matej Zagar, który z pewnością liczy na lukratywną ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to