Kontuzja kapitana FOGO Unii Leszno

PGE Ekstraliga – Kontuzja lidera FOGO Unii Leszno!

Nie takie wieści chcieliby usłyszeć sympatycy FOGO Unii Leszno. Krajowy lider oraz kapitan Byków, Janusz Kołodziej podczas ostatniego sparingu nabawił się poważnego urazu, który wyklucza go z jazdy na pewien okres.

Już za niespełna dwa tygodnie rusza PGE Ekstraliga, a co za tym idzie wszystkie drużyny są już w ferworze walki i ściśle przygotowują się na otwarcie ścigania w najlepszej żużlowej lidze świata. Niestety dla Leszczynian ostatni sparing przyniósł okrutnie bolesny cios. Pojedynek ze Stalą Gorzów poza wielkimi emocjami zgotował nam także poważny upadek Janusza Kołodzieja, który jak wykazały badania przyniósł spory uraz.

Nie mamy dobrych informacji w sprawie Janusza Kołodzieja – niestety. Lider Byków po meczu sparingowym w Gorzowie przeszedł szczegółowe badania w leszczyńskim szpitalu, które wykazały uraz mostka. Kapitana FOGO Unii Leszno czeka przymusowa przerwa od treningów i zaplanowanych zawodów. Na ten moment nie wiemy, ile potrwa rehabilitacja naszego zawodnika. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Mamy nadzieję, że Janka zobaczymy wkrótce na torze – przekazał klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Trudno przypuszczać, aby Kołodziej wystąpił w inauguracyjnym spotkaniu na domowym owalu, 12 kwietnia, kiedy to Unia podejmie Tauron Włókniarza. Jednak czarny sport już nie takie historie pisał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to