Krzysztof Lewandowski zostaje w Apatorze Toruń

PGE Ekstraliga – Krzysztof Lewandowski zostaje w Toruniu!

FNS KS Apator Toruń potwierdził dwuletni kontrakt z kolejnym zawodnikiem. Tym razem podpis pod umową złożył, Krzysztof Lewandowski, z którym w Grodzie Kopernika nadal wiążą spore nadzieje.

Formacja juniorska od lat nie jest mocnym punktem Aniołów. Toruńska ekipa jednak nie zamierza przestawać wierzyć w obecne zestawienie, a efektem tego jest dwuletni kontrakt zawarty z Krzysztofem Lewandowskim. W minionym roku młodzian na torze w kevlarze KS Toruń na torach najlepszej żużlowej ligi świata pojawił się podczas 61 gonitw, w których wywalczył 43 oczka z 3 bonusami, co przełożyło się na średnią na poziomie 0,754 pkt/bieg. W młodzieżowej Ekstralidze było nieco lepiej i stanęło na wyniku 1,892 pkt/bieg, jednak mimo wszystko było to dalekie od oczekiwań, które wzrosły po dobrym sezonie 2021. W tle narastały spekulacje nt. potencjalnego wypożyczenia, którego nie będzie.

Przyszedł także czas na podjęcie decyzji na temat mojej przyszłości. Ostatnim czasem było dosyć dużo spekulacji odnośnie tego, jaki klub będę reprezentować w następnym sezonie. Tak więc z uśmiechem na twarzy informuję was o przedłużeniu kontraktu z KS Toruń na następne dwa sezony! Przy okazji serdeczne podziękowania dla mojej rodzinki, teamu, klubu oraz sponsorów za wsparcie w tym sezonie. Do zobaczenia na Motoarenie – napisał Lewandowski za pośrednictwem Instagrama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to