PGE Ekstraliga – KS Apator Toruń kontra FOGO Unia Leszno – składy.

Jedenastą kolejkę Speedway Ekstraligi otworzymy bardzo ważnym spotkaniem For Nature Solutions KS Apatora Toruń i FOGO Unii Leszno. Sztaby szkoleniowe przedstawiły swoje zestawienia.

Dla obu ekip ostatnie mecze nie potoczyły się po ich myśli. Toruńskie Anioły przed rozpoczęciem sezonu wymieniane były w gronie faworytów do walki o medale, rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Zawodnicy Roberta Sawiny nie punktują tak jakby sobie życzyli kibice z Grodu Kopernika jak i sam zarząd, jednak wiara w nich nadal jest. Po porażce z Włókniarzem Częstochowa przed własną publicznością, stają oni z szansą na poprawę swojej sytuacji w kolejnym domowym meczu przeciwko Leszczyńskim Bykom. Szkoleniowiec Aniołów dokonał jednej roszady, Robert Lambert pojedzie z dziewiątką, a Paweł Przedpełski z dziesiątką.

Wielkopolanie jednak również nie zamierzają się poddawać. Nad zasłużonym klubem wisi coraz większe widmo spadku, co sprawia, iż każdy ligowy punkt może mieć znaczenie. Piotr Baron w tym meczu w końcu może liczyć na usługi Janusza Kołodzieja, który to znalazł się pod dziesiątką. W wyjściowym składzie figuruję także James Pearson. Kluczowa może okazać się postać Adriana Miedzińskiego, który to swoja znajomością Motoareny nadrobi braki kadrowe Leszczynian.

For Nature Solutions KS Apator Toruń
9. Robert Lambert
10. Paweł Przedpełski
11. Patryk Dudek
12. Wiktor Lampart
13. Emil Sajfutdinow
14. Krzysztof Lewandowski
15. Mateusz Affelt

FOGO Unia Leszno
1. Bartosz Smektała
2. Janusz Kołodziej
3. James Pearson
4. Jaimon Lidsey
5. Adrian Miedziński
6. Damian Ratajczak
7. Antoni Mencel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to