PGE Ekstraliga – KS Apator Toruń wyjdzie do fanów!

Nie lada gratka czeka kibiców Toruńskich Aniołów. Już drugiego kwietnia 2024 na Auli UMK odbędzie się uroczysta prezentacja zespołu dowodzonego przez Piotra Barona. Tym samym klub zrobi cos zupełnie nowego przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem PGE Ekstraligi.

Zwyczajowo KS Apator Toruń jako takiej prezentacji drużyny nie miał, tą stricte był pierwszy sparingowy mecz w sezonie na domowym obiekcie. W tym roku będzie inaczej. Ilona Termińska, Prezes Apatora postawiła na większą interakcję z kibicami drużyny w ramach prezentacji na Auli UMK. Jak zdradza Termińska – Nasi kibice zasłużyli na to, by jeszcze przed pierwszymi meczami ligowymi spotkać się z naszymi zawodnikami. Chcemy dać tą możliwość, każdy będzie mógł zebrać podpisy naszych zawodników. Będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z toruńskimi idolami. Chcemy budować więź pomiędzy kibicami, a Klubem, dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację w kultowym dla Torunia miejscu – podkreśla Prezes Klubu Sportowego Toruń.

Same wejściówki na wydarzenie będą limitowane, jednak jak przekonuje Ilona Termińska warto będzie słuchać audycji Radia Gra, gdzie rozdawane będą takowe, a jeszcze większym bodźcem ma być świetna atmosfera na samym wydarzeniu – Aula UMK może pomieścić blisko tysiąc osób. Wejściówki będą rozdawane na antenie Radia GRA, dlatego też wszystkich chętnych na spotkanie z drużyną “Aniołów” zapraszam do słuchania tej właśnie stacji. Wierzę, że to będzie bardzo miły wieczór. Znając prowadzącego – Pana Marcina Musiała – będzie żywo, merytorycznie i zabawnie. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na prezentację zespołu – zakończyła.

Przed początkiem sezonu Apator odjedzie dwa dwumecze przeciwko ekipom z Zielonej Góry i Grudziądza, a na samą inaugurację PGE Ekstraligi wybierze się do Gorzowa Wielkopolskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to