PGE Ekstraliga – Mają rozmach w Gorzowie. Stal z kolejnym kontraktem!

ebut.pl Stal Gorzów nie zwalnia tempa w kontekście budowania drużyny na kolejny sezon. Tym razm działacze pochwalili się podpisaniem porozumienia ze swoim liderem. To obowiązywać będzie przez kolejne dwie kampanie!

Waldemar Sadowski przed kilkoma dniami rozpoczął proces kompletacji swojego składu. Pierwszy porozumienie podpisał Szymon Woźniak, a w kuluarach mówiło się, że bliscy podania sobie rąk z zarządem są także Martin Vaculik i Anders Thomsen. Niewiele godzin potrzebnych było, aby informacje na temat Słowaka potwierdziły się. W sobotę Stal Gorzów za pośrednictwem mediów społecznościowych kolejnym filmikiem ogłosiła podpisanie kontraktu. Vaculik w zabawny sposób do tego podszedł i na nagraniu stwierdził – Wyprowadzam się. Na dwa lata zostaję, to potrzebuję większy garaż.  Chciałbym wam powiedzieć, że zostaję w Stali na sezony 2024 i 2025. Bardzo się z tego cieszę i na mecze, które nas czekają. Bądźcie z nami.

Informacja ta na pewno cieszy fanów klubu, bowiem nowo wybrany kapitan idealnie odnajduje się w swoich obowiązkach, a dodatkowo jego jazda niesamowicie cieszy oko. Uczestnik cyklu SGP w obecnych rozgrywkach notuje ósmą średnią, na poziomie 2,207.

Postaw mi kawę na buycoffee.to