PGE Ekstraliga – Nowe wieści w sprawie Doyle’a!

Fani ZOOleszcz GKM Grudziądz z pewnością zastanawiają się co ze zdrowiem ich lidera Jasona Doyle’a. Koniec sezonu dla Kangura jest definitywny, acz napływające wieści mogą napawać sporym optymizmem w kontekście przyszłego sezonu.

Lata dla czempiona globu z roku 2017 upływają niemiłosiernie, a jak wiemy z upływem czasu nasze ciała coraz gorzej znoszą poważne urazy. Takowego Doyle nabawił się na Wyspach, a dokładniej ucierpiał bark żużlowca, z którym sam zainteresowany już w przeszłości miał spore problemy.

Nad zdrowiem Australijczyka czuwają specjaliści z kliniki Rehasport w Poznaniu, gdzie żużlowiec przeszedł kompleksową operację, o której opowiedział prof. dr hab. Przemysław Lubiatowski – Doszło do masywnego uszkodzenia pierścienia rotatorów, zabieg przeprowadziliśmy metodą artroskopową. Udało nam się naprawić uszkodzone ścięgna, wraz ze wzmocnieniem biologicznym. W stosowaniu tej techniki mamy ogromne doświadczenie, jedno z większych w Europie. Zabieg się całkowicie powiódł, niemniej pacjenta czeka długotrwała rekonwalescencja. Do sportu będzie mógł wrócić po okresie od czterech do sześciu miesięcy – wyjaśnił Lubiatowski.

Wieści te z pewnością cieszą nie tyle fanów co samego Doyle’a, który w przyszłym roku ponownie powalczy o ligowe punkty w Polsce czy Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to