PGE Ekstraliga – Nowy sponsor Falubazu!

Nie Enea Falubaz Zielona Góra, a od przyszłego sezonu NovyHotel Falubaz Zielona Góra. To efekt najnowszej decyzji jaką podjęły zarządy spółek oraz klubu żużlowego.

W Winnym Grodzie po wyczekiwanym awansie do najlepszej żużlowej ligi świata nie tylko skład został nieco odmieniony, ale także nazwa z jaką przystąpią zielonogórzanie do rywalizacji. W ubiegłorocznej kampanii Falubaziacy mogli liczyć na wsparcie potentata – Enea, a teraz klub nawiązał współpracę z NovymHotelem. Co warto podkreślić obiekt należy do prezesa Stelmetu, Stanisława Bieńkowskiego, który tak ocenia niedawno podpisane porozumienie – Jesteśmy długoterminowym partnerem, a bardzo ważnym elementem misji naszej firmy jest wspieranie rozwoju zielonogórskiego żużla. Wierzymy, że zielonogórscy żużlowcy odniosą w tegorocznych rozgrywkach sukces na miarę swoich ambicji i potencjału – zaznacza sponsor.

Każde wsparcie jest niezwykle ważne dla klubu, a szczególnie jeśli chodzi o współpracę ze sponsorem tytularnym – To partnerstwo to dla nas bardzo ważne przedsięwzięcie. Cieszymy się, że możemy reprezentować tę nową markę w najlepszej żużlowej lidze świata. Pozyskanie sponsora tytularnego to konsekwencja wieloletniego budowania marki Falubazu. W klubie od lat pracujemy nad tym, by zapewnić naszym partnerom, sponsorom rozpoznawalność i pokazać, jak istotna jest w obecnym świecie kooperacja sportu i biznesu – dodał Prezes Falubazu, Wojciech Domagała.

Obiekt nowego sponsora klubu zachwalał również kapitan Falubazu, Przemysław Pawlicki – To świetny hotel, bardzo nowoczesny, zapewniający gościom olbrzymi komfort i wygodę. Zdecydowanie polecam to miejsce! – podsumował żużlowiec.

Postaw mi kawę na buycoffee.to