PGE Ekstraliga – Nowy sponsor Mistrzów Polski!

Orlen Oil Motor Lublin przyciąga nie tylko rzesze fanów na trybuny, ale także wielkie firmy. Tym razem na współpracę z dwukrotnymi Mistrzami Polski zdecydował się potentat z branży transportowej – PAWTRANS.

Wielu zarzuca Koziołkom, że ich budżet stanowią jedynie państwowe pieniądze. Oczywiście wsparcie takich kapitałów jak PKN Orlen, Bogdanka czy Lotto robi olbrzymią różnicę, ale swoje pieniądze w Lubelski czarny sport inwestują także prywatne podmioty. Na takowy ruch zdecydowali się włodarze transportowego giganta PAWTRANS. Firma z wieloletnimi tradycjami znana głównie z obsługi autocystern została nowym sponsorem głównym.

Współpraca pomiędzy Mistrzami, a PAWTRANS zakłada nie tylko wsparcie dla klubu, ale także wiele inicjatyw w regionie. Projekt zakłada promowanie sportu i zdrowego stylu życia pośród Lublinian.  

Treść oficjalnego komunikatu:

Z ogromną radością ogłaszamy, że Orlen Oil Motor Lublin rozpoczął strategiczną współpracę z PAWTRANS, liderem w transporcie płynnych produktów spożywczych w Europie, jako swoim nowym sponsorem głównym.

PAWTRANS, z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, znane jest z długoterminowej strategii rozwoju, ekologicznego podejścia do transportu oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa. Firma, będąc rodzinnym przedsiębiorstwem, skoncentrowała swoje działania na ciągłym doskonaleniu i rozwoju, oferując kompleksową obsługę w zakresie specjalistycznego mycia autocystern oraz zapewniając bezpieczny i ekologiczny transport.

Współpraca z PAWTRANS to nie tylko wsparcie finansowe dla Orlen Oil Motoru Lublin, ale także możliwość realizacji wspólnych projektów promujących sport i zdrowy styl życia wśród mieszkańców regionu. Orlen Oil Motor Lublin, przygotowując się do kolejnych wyzwań sportowych, z dumą przyjmuje PAWTRANS do swojej rodziny sponsorów głównych, mając nadzieję na długotrwałe i owocne partnerstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to