Nowy termin meczu w Krośnie

PGE Ekstraliga – Nowy termin meczu w Krośnie.

Warunki pogodowe stanęły na drodze do rozegrania meczu w piątkowy wieczór na Krośnieńskim owalu. Władze ligi zadecydowały o nowym terminie podejścia do spotkania.

Cellfast Wilki Krosno do meczu z Tauron Włókniarzem Częstochowa poczyniły olbrzymie przygotowania. Nawierzchnia owalu przy ulicy Legionów została na nowo ułożono, a przy tym zadbano, aby nie powtórzyły się sytuacje z pierwszej połowy sezonu 2023 w PGE Ekstralidze. Grzegorz Węglarz wraz z ekipą naprawili obiekt Wilków, który otrzymał z powrotem licencje, lecz na przeszkodzie do rozegrania meczu stanęła kapryśna pogoda.

Intensywne opady deszczu, które przeszły przez Krosno pomimo plandeki wygrały z czarnym sportem i arbiter Krzysztof Meyze nie mógł podjąć innej decyzji jak odwołać piątkowe spotkanie. Poszukiwanie terminu nie trwało długo, bowiem starcie to rozegra się już w najbliższy piątek o godzinie 20:30.

To równoznaczne jest z bardzo intensywnymi weekendami dla obu ekip. Krośnianie zostaną w domu i podejmą Wrocławian, a Częstochowianie pojadą do Torunia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *