Piotr Baron opuści Unię Leszno

PGE Ekstraliga – Ostatnie mecze Barona w Lesznie.

Środowa konferencja prasowa w Lesznie przyniosła bardzo zaskakującą informacje. Piotr Baron nie poprowadzi Leszczyńskich Byków w przyszłym sezonie!

Zapowiadała się typowa przedmeczowa konferencja prasowa, na której uczestniczył Piotr Baron, a także Grzegorz Zengota. Duet został przepytany przez dziennikarzy na tematy bieżące w tym także o zwolnienie Jana Chorosia. Było ono o tyle zaskakujące, iż szkoleniowiec wraz z toromistrzem współpracował od lat także w Betard Sparcie Wrocław. Jak się jednak okazuje idzie on w ślady swojego dobrego znajomego i również opuszcza Leszno.

Decyzja ta nie tylko zaskoczyła zebranych, ale także zarząd. Piotr Rusiecki jeszcze nie tak dawno zapewniał, że zmian w sztabie szkoleniowym nie będzie, a tu jak grom z jasnego nieba, Piotr Baron stwierdził, iż kontynuacja współpracy będzie niemożliwa.

„Nie, nie rozmawiałem z zarządem na ten temat. Jeśli chodzi o rok 2024, to nasza współpraca na pewno będzie niemożliwa.”

Fakt ten potwierdzony został także przez rzecznika prasowego FOGO Unii Leszno. Tym samym wielokrotni mistrzowie Polski musza rozpocząć poszukiwania na rynku. Z wolnych nazwisk jest chociażby Tomasz Bajerski, a sporym zainteresowaniem cieszy się także Mariusz Staszewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to