Ostre słowa Chrisa Holdera

PGE Ekstraliga – Ostre słowa Chrisa Holdera.

Kolejny upadek i potencjalna kontuzja stawia sezon Unii Leszno na straconej pozycji. Kibice zadrżeli, gdy z nawierzchnią popularnego „Smoczyka” bliżej zapoznał się Janusz Kołodziej. Kapitanowi Byków na szczęście nic się nie stało, lecz do reakcji nawołuje Chris Holder.

FOGO Unia Leszno w obecnym sezonie może mówić o olbrzymim pechu. Niebezpieczny atak Kacpra Pludry spowodował poważną kontuzję Chrisa Holdera, która wyklucza go niemal z całego sezonu. Na tym jednak pech nie zaprzestał. Kolejny urazu doznał Nazar Parnicki, Grzegorz Zengota, a bliski kontuzji w niedawnym meczu był Janusz Kołodziej.

Popularny „Koldi” po błędzie Oskara Palucha upadł w bardzo niebezpieczny sposób na tor. Z pełną prędkością uderzył w dmuchaną bandę uprzednio wykonując niewielkiego fikołka. Na całe szczęście Kołodziej nie odniósł obrażeń. Całe to zajście za pośrednictwem Twittera bardzo aktywnie komentował Chris Holder.

Były mistrz świata nawoływał, iż po takich akcjach niektórzy polscy juniorzy powinni zostać zawieszeni, a sam Paluch powinien otrzymać momentalnie czerwoną kartkę. Holder dodał także po chwili, iż jeśli zawodnik Stali Gorzów nie dostał kary, a Janusz nie może kontynuować zawodów to Oskar nie powinien również.

Słowa Mistrza Świata dają sporo do myślenia. Sytuacje były wręcz analogiczne. Młodzi zawodnicy nie zapanowali nad adrenaliną ich roznoszącą i spowodowali bardzo groźne upadki. Władze ligi, a także trenerzy powinni zadbać o odpowiednie nastawienie mentalne swoich młodych jeźdźców, a także ostudzić niektóre nieprzemyślane manewry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *