Piotr Protasiewicz zadowolony z remontu obiektu Falubazu

PGE Ekstraliga - Piotr Protasiewicz zadowolony z remontu obiektu Falubazu

Dyrektor Sportowy ekipy z Winnego Grodu zachwala fachowców, którzy podjęli się modernizacji stadionu przy W69 – Wszystko poszło sprawnie. Obyło się bez żadnych obsuw czasowych – komentuje Piotr Protasiewicz.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra po wyczekiwanym powrocie do PGE Ekstraligi musiał dokonać szeregu modernizacji na swoim obiekcie. Władze Ekstraligi Żużlowej wymagają od klubów ciągłego rozwoju zarówno w sferze medialnej jak i infrastrukturalnej, co ma na celu poprawę atrakcyjności i komfortu widowiska dla fanów. Przebudowa obiektu Falubazu miała dwa podpunkty – budowę nowej trybuny dla gości oraz całkowitą modernizacje parku maszyn.

Przez długi czas postępy prac nie były tak okazałe jakby można było przypuszczać, co napędzało spirale domniemań jakoby w Zielonej Górze miał się powtórzyć scenariusz z Krosna, gdzie nie zdążono z końcem budowy przed rozpoczęciem rozgrywek. Jak jednak możemy zaobserwować pracę zostały zakończone w terminie, a żużlowcy mają za sobą już pierwsze treningi na owalu przy W69. O samym procesie dla klubowej telewizji nieco więcej opowiedział Dyrektor Sportowy Falubazu – Doszło do sporej ilości zmian przez co potrzebne było trochę czasu do tego, ale i tak wszystko poszło sprawnie. Obyło się bez żadnych obsuw czasowych, fachowcy i firmy wykonywujące remont dotrzymały słowa i chwała im za to – rozpoczął Piotr Protasiewicz – Mamy nowy park maszyn, trybunę dla gości, wymienione bandy na łukach oraz części prostych. Tor został podniesiony względem wymogów PGE Ekstraligi, dosypaliśmy sporo nowej nawierzchni – wylicza były żużlowiec.

Na pierwszy ligowy akcent przy W69 kibice „Gryzoni” będą musieli poczekać do drugiej kolejki, kiedy to Falubaz ugości ZOOleszcz GKM Grudziądz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to