Poważne osłabienie FOGO Unii Leszno

PGE Ekstraliga – Poważne osłabienie FOGO Unii Leszno!

Występ Janusza Kołodzieja w meczu 2. Kolejki PGE Ekstraligi już w momencie ogłaszania awizowanych składów stał pod znakiem zapytania. Teraz oficjalnie poznaliśmy decyzje sztabu szkoleniowego.

Absencja kapitana FOGO Unii związana jest z jego perypetiami przedsezonowymi, kiedy to doznał złamania mostka. Co prawda „Koldi” zdołał pojechać w domowym spotkaniu, które zainaugurowało sezon, a przy okazji walnie się przyczynić do zwycięstwa nad Tauron Włókniarzem, to w Toruniu jednak za Janusza stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

Jak poinformował leszczyński klub – Informujemy, że w najbliższym meczu wyjazdowym FOGO Unii Leszno z KS Apatorem Toruń, który odbędzie się 19 kwietnia nie wystartuje Janusz Kołodziej. Decyzję o absencji Kapitana leszczyńskich Byków podjął sztab szkoleniowy razem z zawodnikiem. Zdecydowano, że korzystniejsze dla Janusza będzie poświęcenie najbliższych dni na kontynuowanie rehabilitacji. Sztab szkoleniowy FOGO Unii Leszno będzie mógł skorzystać w Toruniu z ZASTĘPSTWA ZAWODNIKA za Janusza Kołodzieja, decyzja co do stosowania ZZ zapadnie bezpośrednio przed piątkowym meczem w Toruniu – napisano.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to