PGE Ekstraliga – Poważne osłabienie GKMu przed derbami!

Ziścił się najgorszy scenariusz dla fanów i sztabu szkoleniowego ZOOleszcz GKMu Grudziądz przed niezwykle ważnymi derbami z KS Apatorem Toruń. Kontuzji uległ jeden z liderów, Jason Doyle.

Występy w ligach zagranicznych zawsze wiążą się z potencjalną możliwością nabawienia się urazu. Pech chciał, że fatalny w skutkach wypadek zanotował Jason Doyle podczas środowego meczu w angielskiej Premiership. 38 – latek z impetem uderzył w bandę, po czym natychmiast został przetransportowany do szpitala w celu dokładniejszych badań. Wyniki nadeszły do nas wczorajszego popołudnia, o czym podzielił się za sprawą komunikatu sam klub Kangura w Polsce – Znamy wstępne wyniki badań Jasona Doyle’a. U Australijczyka stwierdzono pęknięcie żeber oraz uraz barku. Kontuzja ta na pewno wyklucza naszego kapitana z udziału w niedzielnym meczu – napisano.

Tym samym ekipa Roberta Kościechy nie dość, że pojedzie w Derbach Ziemi Kujawsko-Pomorskiej osłabiona to możliwy jest też brak Kangura w starciach z ebut.pl Stalą Gorzów (28 maja) oraz KRONO-PLAST Włókniarzem (31 maja). Sama kontuzja wydaje się w najgorszym możliwym momencie, po niemrawym początku sezonu, mistrz świata z 2017 zaczął nabierać wiatru w żagle co najlepiej obrazowało chociażby wygrane SGP w Warszawie i dobry rezultat w Landshut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to