Przemysław Pawlicki mierzy wysoko z Falubazem

PGE Ekstraliga – Przemysław Pawlicki mierzy wysoko z Falubazem.

Za starszym z braci Pawlickich, Przemysławem bardzo dobry sezon na zapleczu PGE Ekstraligi. Sam zainteresowany po awansie do Elity wierzy, że Falubazowi nie tylko uda się utrzymać, ale powalczyć o coś więcej.

Popularne Myszki Miki zdominowały rozgrywki w roku 2023 na drugim szczeblu rozgrywkowym czarnego sportu w Polsce. Falubaz okazał się niedościgniony w dwudziestu meczach, wygrywając je wszystkie, a duży wkład w końcowy sukces miał nie kto inny jak Przemysław Pawlicki. Sam zainteresowany w rozmowie z klubowymi mediami ocenił minioną kampanię – Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony z tego sezonu. Był to dla mnie dobry rok. Znalazłem u siebie to, czego nie miałem przez ostatnie kilka lat. Trafiłem do świetnej drużyny, w której z każdym się świetnie dogadywałem. Na wsparcie kibiców i doping też nie mogliśmy narzekać. Na meczach mieliśmy świetną frekwencję i to także pomagało nam w osiąganiu lepszych wyników. Cieszę się z tego, że ten sezon tak się potoczyło. Teraz myślę już o przygotowaniach do przyszłego roku – zaznaczył drugi zawodnik 1. Ligi Żużlowej.

O samych preparacjach do kolejnego sezonu parę słów lider Falubazu także zdradził – Od wielu lat moje cykle treningowe są bardzo podobne. Przed rozpoczęciem przygotowań spotykam się z trenerami i wspólnie ustalamy na czym będziemy się skupiać. Wcześniej przechodzę różne badania, które pokazują nad czym muszę popracować. W tym roku będzie to wyglądało tak samo – odparł krótko i rzeczowo Pawlicki.

Wychowanek Unii Leszno podkreślił także ambicje swoje jak i zespołu po wejściu do PGE Ekstraligi – Osobiście chciałbym podtrzymać dobrą formę i utrzymać ją na kolejne lata. To mój priorytet, aby być mocnym punktem drużyny. Jeśli chodzi o drużynę, to wchodzimy do PGE Ekstraligi z celem minimum, jakim jest utrzymanie. Wierzę jednak w to, że uda nam się powalczyć o coś więcej. Stać nas z pewnością na awans do play-offów. Będziemy robili wszystko, aby to zrealizować – podsumował.

Postaw mi kawę na buycoffee.to