Stal Gorzów z nowymi kevlarami

PGE Ekstraliga – Stal Gorzów z nowymi kevlarami!

Barwy klubowe Gorzowian pozostają bez najmniejszych zmian, korekcie natomiast uległ design kevlarów w jakim przyjdzie żużlowcom z Lubuskiego wyjechać na tor w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi.

Po kryzysie wizerunkowym jaki przed rokiem przeżywała drużyna z Gorzowa Wielkopolskiego ani śladu. Ekipa pod przewodnictwem Waldemara Sadowskiego rozwija się w najlepsze, a najnowsze zmiany mają posłużyć w ramach odświeżenia wizerunku klubu w oczach fanów – Barwy klubowe pozostają bez zmian, także zaprojektowana nowa kolekcja kibicowska a zmiana kolorów kevlaru na granatowo-miedziane jest jedynie częścią odświeżenia wizerunku klubu i jasnym sygnałem sposobu podejścia do marketingu – wyjaśnia Krzysztof Czyrka, Wiceprezes Zarządy w oficjalnym komunikacie.

Od nowego sezonu żużlowcy Stali występować będą w naprawdę wybornych barwach. Nowy kevlar prezentuje się niezwykle nowocześnie, a także przyciąga wzrok widza. Główną zmianą jest postawienie na kolor niebieski z miedzianymi wstawkami z wielkim logiem w centralnej części stroju.

Największe europejskie kluby regularnie zmieniają swoje stroje. Robi to FC Barcelona czy Real Madryt. To naturalny trend. Chcemy się wpisywać w nowoczesny design i wzornictwo. W projektowaniu uwzględniliśmy także najnowsze wytyczne PGE Ekstraligi o„monochromach”. Stawiamy na jakość i wysoką estetykę. Szczególnie nam zależało na ekspozycji i widoczności herbu klubu – to nasza duma. Warto iść w stronę tych, którzy w sporcie wyznaczają trendy. To jest przede wszystkim Formuła 1 i wielkie marki piłkarskie. Wprowadziliśmy świeżość i kontrowersję, to ma czemuś służyć. Ponadto czytelność z perspektywy sponsora jest bardzo pożądana i to trzeba dziś zrozumieć – opowiada Krzysztof Czyrka o zmianach.

Efekty zmian wizerunkowych w Gorzowie są zauważalne gołym okiem. Klub został nominowany do nagród SPORTBIZ Awards w dwóch kategoriach, a co warto podkreślić jest jedynym reprezentantem czarnego sportu pośród piłkarskich klubów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to