Szymon Woźniak na kolejne dwa lata w Stali Gorzów

PGE Ekstraliga – Szymon Woźniak zostaje w Stali Gorzów.

Po Tauron Włókniarzu Częstochowa nadeszła pora na ebut.pl Stal Gorzów, która ogłosiła pierwszego zawodnika na przyszły sezon. Jest nim Szymon Woźniak, który to związał się dwuletnim kontraktem.

O rozmowach Gorzowskiej ekipy mówi się głośno już od jakiegoś czasu. Rozpoczęło się od negocjacji z Martinem Vaculikiem, a następnie z Duńczykiem Andersem Thomsenem. Niektóre źródła już informowały o porozumieniu z zawodnikiem z kraju Hamleta, lecz na oficjalne potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Zawodnicy Stali Gorzów są bardzo smacznym kąskiem na rynku transferowym, lecz Prezes Waldemar Sadowski robi wszystko, aby zachować jak najlepszy zespół na kolejne rozgrywki, W związku z czym niedawno ogłoszono podpisanie kontraktu z Szymonem Woźniakiem. Wychowanek Polonii Bydgoszcz tym samym nie zamierza nigdzie się ruszać z Jancarza, gdzie ewidentnie jest mu bardzo dobrze. Sam zainteresowany w piątek tak to ogłosił.

„Chciałbym wam przekazać, że ustaliłem warunki kontraktu na starty w Stali Gorzów na kolejne dwa lata, także do zobaczenia w niedzielę na Jancarzu i do zobaczenia przez kolejne dwa sezony!”

W kadrze zespołu pozostaje także Oskar Fajfer, który przed obecnym sezonem związał się z Lubuskim zespołem dwuletnią umową. Pole manewru, jeśli chodzi o nazwiska w składzie Stali są zatem coraz mniejsze. Jedynie zawodnicy U-24 pozostają zagadką.

Postaw mi kawę na buycoffee.to