Andres Thomsen

PGE Ekstraliga – Thomsen: „To jest nieco skomplikowane.”

Upadek skutkujący urazem dla Andersa Thomsena najprawdopodobniej zwiastuje koniec sezonu. Brak Duńczyka dał się we znaki ebut.pl Stali Gorzów.

Speedway Grand Prix Łotwy w Rydze na pewno nie zostanie w głowie Andersa Thomsena dobrze zapamiętane. Możemy nawet przypuszczać, że Duńczyk będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym turnieju. W jednym z biegów Thomsen starając się wyprzedzić Jasona Doyle’a dostał nieco przyczepności pod tylnie koło, a w efekcie wpadł on z impetem w dmuchaną bandę. W zasadzie, gdyby tak się skończyło nie byłoby tak źle, jednak zawodnik ebut.pl Stali Gorzów bezwładnie przeleciał przez nią na pas bezpieczeństwa. Całe zdarzenie wyglądało bardzo, ale to bardzo groźnie, mrożąc zebranym na trybunach jak i przed telewizorami kibicom krew w żyłach.

Żużlowiec natychmiast ambulansem został przetransportowany do szpitala w celu dalszych badań. Sam zainteresowany nagrał wideo, w którym zdradza nam szczegóły – Cześć wszystkim. Chciałbym podziękować Wam za wszystkie wiadomości i wsparcie jakie mi daliście. To naprawdę świetne. Teraz czekam na operacje mojej dłoni. To jest nieco skomplikowane, przez co czekamy na dobrego specjalistę. Miejmy nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Raz jeszcze wielkie dzięki dla wszystkich fanów i zespołu Stali Gorzów za okazane mi wsparcie. – zakończył Duńczyk.

Sezon ligowy dal Thomsena i Gorzowskiej Stali może zakończyć się niezwykle szybko. Uraz Andersa dał się we znaki ekipie z Jancarza, która przegrała pierwszy mecz ćwierćfinałowy, a szansę w rewanżu są nikłe. Dodatkowo Duńczyk zajmuje bardzo słabą czternasta lokatę w cyklu SGP, a do końca zostało kilka rund, jednak wątpliwe, aby kontuzja w tym czasie została zaleczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to