PGE Ekstraliga – Trio w komplecie. Stal Gorzów z kolejnym porozumieniem!

Gorzowianie mają praktycznie zbudowany trzon seniorski swojej kadry na kolejne sezony. Trzy porozumienia oraz dwuletni kontrakt Oskara Fajfera dają dużo spokoju włodarzom klubu.

Wcześniej informowaliśmy o dwóch prekontraktach zawodników Stali Gorzów. Takowy zawarli Szymon Woźniak oraz Martin Vaculik. Prezes Waldemar Sadowski szykował jednak fanom swojego zespołu sporą niespodziankę. W trakcie zwycięskiego meczu z Tauron Włókniarzem Częstochowa przed biegami nominowanymi na murawę wyszedł nie kto inny jak Anders Thomsen. Niezwykle sympatyczny Duńczyk ogłosił zebranym na „Jancarzu” iż pozostaje w klubie na kolejne lata!

Jest to niewątpliwie olbrzymi sukces zarządu klubu, bowiem zawodnicy Gorzowskiej Stali byli łakomym kąskiem dla wielu klubów. O rozmowach było już wcześniej głośno, lecz jak się okazało, to Lubuszanie byli o wiele skuteczniejsi podczas nich. Nieco kulisów zdradził przed kamerami sam Prezes.

„Rozmowy były konstruktywne i z każdym dniem posuwaliśmy się krok do przodu, wyjaśniając sobie pewne kwestie w atmosferze spokoju i zrozumienia, jak profesjonaliści. Trudno byłoby warzyć, które rozmowy przebiegały tak, czy inaczej. Każdy ma swój charakter i inaczej się rozmawia. Nie można napisać scenariusza takich rozmów, kiedy wchodzi się do gabinetu”

Jedyną niewiadomą oraz celem transferowym dla klubu z Gorzowa musi być obsadzenie pozycji U-24. Wiktor Jasiński spisuje się poniżej oczekiwań, a Mathias Pollestad nie jest jeszcze na tak wysokim poziomie, aby zapewnić swojej ekipie stałe punkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to