PGE Ekstraliga – Ważna zmiana w ekipie Mistrzów Polski.

Od 1 marca w ramach rebrandingu w członie nazwy Motoru Lublin, Platinum zostało zastąpione przez Orlen Oil. Jak przyznaje Jakub Kępa – Zmienia się nazwa, ale nasze priorytety pozostają te same.

Klub z Lubelszczyzny w ostatnich latach jest swoistym fenomenem. Od dawnej 2. Ligi Żużlowej po dwa tytuły Drużynowego Mistrzów Polski z rzędu. Sukcesy te nie miałyby miejsca bez dobrego zarządzania ani hojnych sponsorów. Szczególnie na to drugie „Koziołki” narzekać nie mogą. Od sezonu 2023 drużynę sponsoruje Platinum należące do grupy PKN ORLEN, jednak jak się dowiadujemy z najnowszego komunikatu przed nadchodzącym sezonem dochodzi do ważnej zmiany. W ramach rebrandingu działań głównego sponsora od 1 marca 2024 roku Mistrzowie Polski legitymować się będą pod nazwą Orlen Oil Motor Lublin.

O samych zmianach opowiedział nie kto inny jak Jakub Kępa, architekt sukcesów na Lubelszczyźnie – Nowy sezon przynosi zmianę w nazwie sponsora tytularnego. To ewolucja naszej współpracy z Orlen Oil, a także otwarcie nowych możliwości rozwoju i promocji. Nadchodzący sezon zapowiada się emocjonująco, a nasza drużyna nie może się doczekać powrotu na tor – przyznał Prezes Speedway Lublin na łamach klubowej strony.

Włodarz dodał także ważne słowa – Zmienia się nazwa, ale nasze priorytety pozostają te same. Najważniejsze są oczywiście wyniki osiągane na torze. Chcemy integrować sportowe środowisko Lubelszczyzny, budować rozpoznawalną markę i nieustannie podnosić poziom organizacyjny, a w szerszej perspektywie – nadal wyznaczać trendy marketingowe i przyczyniać się do popularyzacji naszej ukochanej dyscypliny, by podnosić jej rozpoznawalność – podsumował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to