Wiemy co z Artiomem Łagutą

PGE Ekstraliga – Wiemy co z Artiomem Łagutą!

Kibice jak i cała Betard Sparta Wrocław zadrżała po poniedziałkowym meczu brytyjskiej Premiership. Startujący w barwach King’s Lynn Stars, Artiom Łaguta nie dokończył spotkania i uskarżał się na ból. Klub wydał oficjalny komunikat.

Brytyjska Liga dla Rosjan z polskimi paszportami jest jedyną szansą na dodatkową jazdę, dlatego też każdy z trójki aktywnych żużlowców na takich zasadach co poniedziałek i czwartek rywalizuje w SGP Premiership. Ostatni poniedziałek był jednak bardzo nerwowy dla fanów Betard Sparty Wrocław. W dziewiątej odsłonie meczu pomiędzy King’s Lynn Stars, a Leiceister Lions doszło do starcia wspominanego Łaguty z Chrisem Harrisem. Rosjanin z polskim paszportem dość mocno upadł na tor, a efektem wypadku była rezygnacja z dalszej jazdy w zawodach.

Artiom świeżo po zdarzeniu uskarżał się na ból kostki, co bardzo mocno zaniepokoiło Wrocławian. Ci jednak we wtorek nadeszli z pozytywnymi informacjami. W komunikacie możemy przeczytać – „Artem jest już w domu i ma dla Was krótki komunikat: WSZYSTKO OK.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *