Kto zastąpi Piotra Pawlickiego?

PGE Ekstraliga – Wiemy co z Piotrem Pawlickim.

Podczas Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski doszło do paskudnie wyglądającego upadku z udziałem Piotra Pawlickiego. Ziściły się czarne scenariusze fanów Betard Sparty Wrocław.

Do samego zdarzenia na Pilskim torze doszło bardzo szybko. Już w trzecim starcie, Adrian Gała jechał po trójkę, lecz nie chciał tego tak zostawić Piotr Pawlicki. Wychowanek Unii Leszno napędzał się, aż w końcu wjechał pod łokieć Skorpiona bez żadnego kontaktu. Poznanianin jednak nie chciał oddać tak łatwo pozycji i przesadził. Wjechał w zawodnika Betard Sparty Wrocław, a ten upadł na wyprostowaną nogę. Na tor natychmiast wyjechała karetka, a ratownicy skupili swoje badania na prawej nodze. Pierwsze diagnozy mówiły o złamaniach.

Te niedługo później zostały potwierdzone zarówno przez samego zawodnika jak i klub. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać, iż wykryto u żużlowca złamanie kości skokowej prawej nogi. To wyklucza go z jazdy na dobre parę tygodni, co daje spory orzech do zgryzienia Dariuszowi Śledziowi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to