PGE Ekstraliga – Wiemy co ze zdrowiem Bartłomieja Kowalskiego oraz Artema Laguty!

Niedyspozycja dwóch kluczowych zawodników w talii Dariusza Śledzia mogła mocno zmartwić fanów z Dolnego Śląska. W najnowszym komunikacie klub zdradza co wykazały badania u obu żużlowców.

Zarówno Kowalski jak i Laguta nie wystąpili w biegach nominowanych, a upadki w trakcie zawodów przełożyły się na słabe rezultaty odpowiednio 0 i 6 punktów, a co gorsza na porażkę i utratę punktu bonusowego przez Spartan.

Jak przekazała w komunikacie Betard Sparta Wrocław – Bartłomiej Kowalski po wczorajszym upadku w Zielonej Górze doznał urazu łopatki. Pierwsze prognozy lekarzy mówią o około 2-3 tygodniach przerwy w treningach zawodnika – w drugiej części poruszono kwestię najlepszego zawodnika WTS-u – Nieco lepiej wygląda sytuacja Artema Laguty, który jest „tylko” mocno poobijany. Dla pewności lider Betard Sparty Wrocław przejdzie jeszcze dodatkową rundę kompleksowych badań, która ma ostatecznie wykluczyć poważniejsze urazy – napisano w komunikacie.

Z pewnością fani jak i sztab szkoleniowy liczą, że dalsze oględziny niczego nie wykażą, a lider Wrocławian będzie gotowy do jazdy w następnym spotkaniu, które odbędzie się już 21 czerwca na Stadionie Olimpijskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to