Wiemy ile potrwa przerwa Piotra Pawlickiego

PGE Ekstraliga – Wiemy, ile będzie trwała przerwa Pawlickiego.

Kontuzja Piotra Pawlickiego nieco krzyżuje plany liderowi tabeli Speedway Ekstraligi. Sam zawodnik poinformował w niedawnym komunikacie na profilu społecznościowym o tym, ile potrwa powrót do zdrowia.

Przypomnijmy do feralnego wydarzenia doszło już w trzecim biegu 2. Finału Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na prowadzeniu jechał Adrian Gała, a popularny „Piter” nie chciał tak tego zostawić. Czystym atakiem minął Poznańskiego Skorpiona, który chciał odbić natychmiastowo pozycje. Manewr się nie udał, co doprowadziło do poważnego upadku zawodnika Betard Sparty Wrocław.

Zdiagnozowano u niego złamanie kości skokowej prawej nogi, co momentalnie wykluczało go z udziały w piątkowym spotkaniu. Sam zainteresowany zdradził – Dobra wiadomość. Obejdzie się bez operacji. Gorsza jest taka, że przerwa od jazdy potrwa kilka tygodniu.

Przy okazji Piotr nie omieszkał podziękować klubowi jak i kibicom za wsparcie – Serdeczne dzięki dla Betard Sparta Wrocław i Rehasport za ekspresowe działanie i pomoc przy zdiagnozowaniu urazy. Dużo było tych wiadomość od Was. Dziękuję, daliście power – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to