PGE Ekstraliga – Woryna na dłużej Lwem.

Tuż po meczu Tauron Włókniarza Częstochowa a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz, Kacper Woryna miał dla swoich fanów bardzo ważną wiadomość. Zostaje on na kolejny rok w zespole z Lwem na piersi.

Piątkowe spotkanie dla Częstochowian nie miało większego znaczenia, wiadomym było, że w ćwierćfinale zmierzą się z ebut.pl Stalą Gorzów, jednak każdy wolałby do kluczowej części sezonu przystępować w dobrym nastroju. Po drugiej stronie barykady toczyła się walka o upragnione play-offy. Grudziądzanie otwarcie mieli wyśmienite, lecz z biegu na bieg przewaga topniała. Tak naprawdę tylko dobre ruchy taktyczne sprawiły, że Gołębie wywalczyły oczko w meczu.

To jednak nie była najważniejsza wiadomość dla kibiców tego dnia. Kacper Woryna po meczu został ogłoszony przez klub jako kolejny zawodnik, który złożył podpis pod prekontraktem. Dla wychowanka Rybnickiego ROW-u sezon nie układa się idealnie, lecz w poprzednim pokazał jak wielki drzemie w nim potencjał. Tym samym spełniają się słowa Michała Świącika, który podkreślał, że celem jest zachowanie obecnego kształtu zespołu. Kontrakty na kolejne rozgrywki mają już także Leon Madsen oraz Mikkel Michelsen.

„Z radością informujemy, że Kacper Woryna pozostanie w drużynie TAURON WŁÓKNIARZA Częstochowa na kolejny sezon! Przed rokiem w materiale filmowym ogłaszaliśmy, że liczymy na kolejne 200 lat współpracy i wszystko poszło w dobrym kierunku. Tym samym obok Mikkela Michelsena, Kacper jest drugim zawodnikiem, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu – czytamy w komunikacie.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to