Jacek Ziółkowski

PGE Ekstraliga – Ziółkowski: „To nie był łatwy mecz”.

Platinum Motor Lublin w piątek zrobił swoje. W rywalizacji z ebut.pl Stal Gorzów, Mistrzowie Polski wywalczyli komplet trzech punktów, jednak samo spotkanie do łatwych nie należało co podkreśla Jacek Ziółkowski.

Lublinian na pewno cieszy kolejne zwycięstwo zapisane na swoje konto, a dodatkowo powrót na tor Dominika Kubery. Ten zaprezentował się bardzo dobrze wspierając zespół w odniesieniu cennej wygranej. Ta nie przyszła łatwo, bowiem ekipa Stanisława Chomskiego raz jeszcze dała dowód swojej waleczności. Ten fakt przed kamerami Eleven Sports podkreślał menedżer Jacek Ziółkowski.

„To nie był łatwy mecz. W poszczególnych biegach była trudna walka o najmniejszy punkcik. Każdy punkt był wyrwany zębami. To nie były łatwe wyścigi. Ten wynik jest duży, ale pamiętajmy, że Szymon Woźniak jechał pół meczu. To na pewno miało wpływ. Popsuło to możliwości taktyczne Stasiowi Chomskiemu. Pamiętajmy, że Woźniak nie prezentował się w tym spotkaniu źle. Porównując czasy meczu z Gorzowem i Toruniem, to były one podobne, ale przeciwnik był inny. Udało się wygrać i cieszymy się z tego.”

Członek sztabu szkoleniowego Lublina podkreślił także ważną role powrotu Dominka Kubery do ścigania, a także postawę reszty składu na czele z Fredrikiem Lindgrenem.

„Dominik długo się nie ścigał w biegach z pełną obsadą. Fajnie, że pojechał. Dla niego każdy wynik i wyścig są bardzo ważny. Cieszymy się z jego powrotu i że jest w świetnej formie. Kacper Grzelak zrobił trochę wiatru, choć punktowo nie było tego widać. Robił zamieszanie na torze. Jack Holder nie zdobył tyle samo punktów, co poprzednio, ale jego postawa nie była zła. A kolejny świetny mecz z bonusami zaliczył Fredka Lindgren, co chyba stawia go w roli lidera z największą liczbą bonusów.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to