Znamy kapitana Enea Falubazu Zielona Góra

PGE Ekstraliga – Znamy kapitana Enea Falubazu Zielona Góra!

Beniaminek najlepszej żużlowej ligi świata podjął niezwykle ważną decyzję. Tuż na początku marca poznaliśmy kapitana zespołu, którym mianowany został Przemysław Pawlicki!

Rola kapitana zespołu jest niezwykle ważna o czym nikogo nie trzeba przekonywać. Falubaz przed nadchodzącym sezonem musiał podjąć bardzo ważną decyzję, bowiem przebudowany skład wymagał wyboru nowego lidera. Padło na Przemysława Pawlickiego, który dołączył do zespołu przed sezonem 2023 i z miejsca stał się jego najmocniejszym punktem. W ramach uznania, przed kolejnym rokiem spędzonym w kevlarze z Myszką Miki na piersi otrzymał on jeszcze ważniejsza rolę – Bardzo się cieszę z tej nominacji. Dziękuję Piotrowi Protasiewiczowi i całej drużynie za to, że obdarzyli mnie takim zaufaniem. To dla mnie duże zobowiązanie wobec pozostałych zawodników. Jako kapitan będę chciał jak najwięcej pomagać – rozpoczął starszy z braci Pawlickich.

Szczególnie skupię się na rozmowach z najmłodszymi w kadrze. Starsi i bardziej doświadczeni zawodnicy zawsze komunikują się między sobą odnośnie chociażby przełożeń. Chciałbym tych sugestii wymieniać nieco więcej z młodszymi kolegami. Mam pewne doświadczenie w byciu kapitanem. Pełniłem tę rolę wiele razy i nie obawiam się tego – podkreślił Przemysław.

Enea Falubaz Zielona Góra rozgrywki zainauguruje wyjazdowym spotkaniem przeciwko srebrnym medalistom DMP, Betard Sparcie Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to