Bydgoszczanie przedstawili przedsezonowego rywala

Speedway 2. Ekstraliga – Bydgoszczanie przedstawili przedsezonowego rywala.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz mierzy w PGE Ekstraligę, to nie jest żadna tajemnica. Tym samym wybór sparingpartnera nie może dziwić. Zespół dotychczas prowadzony przez Jacka Woźniaka zmierzy się z ekipą z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Gryfy w trakcie okresu transferowego przeżyły sporą przebudowę, a trzon nowego składu mają stanowić Krzysztof Buczkowski, Kai Huckenbeck, Andreas Lyager czy Mateusz Szczepaniak. Nie do końca pewnym jest jednak, kto poprowadzi drużynę z Kujawsko-Pomorskiego. Ostatnimi czasy coraz więcej głosów mówi o domniemanej umowie z Tomaszem Bajerskim, dzięki czemu Jacek Woźniak w pełni mógłby oddać się pracy z młodzieżą.

Styczeń niemal dobiega końca, a do startu rozgrywek już mniej niż 80 dni, a co za tym idzie zawodnicy Gryfów szlifują swoją formę fizyczną, aby w momencie, kiedy aura pozwoli wyjechać na tor, być gotowym. Natomiast w uzyskaniu dobrych przełożeń pomogą treningi czy też rywalizacja z innymi. Tej na pewno nie zabraknie, a włodarze klubu ogłosili pierwszego sparingpartnera. Jest nim FOGO Unia Leszno, a obie ekipy wyjadą najpierw 22 marca w Bydgoszczy, a dzień później w Lesznie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to