Speedway 2. Ekstraliga – Douglas: „Nowy rok będzie jeszcze lepszy.”

Przed Ryan’em Douglasem spore wyzwanie w sezonie 2024. Kangur zamienił rozgrywki drugoligowe na wyższy szczebel, a dodatkowo będzie musiał zawalczyć o miejsce w składzie.

Invest House Plus PSŻ Poznań był niezwykle aktywny w okienku transferowym. Popularne Skorpiony zdołały pozyskać aż czterech zagranicznych seniorów, z których każdy bez najmniejszego problemu odnalazłby się w wyjściowym składzie. Największe znaki zapytania stawia się jednak przy nazwiskach Ryan’a Douglasa, który przyszedł z 2. Ligi Żużlowej oraz obok Michael Jepsena Jensena, który ma za sobą mizerny rok. W kuluarach mówi się, że to oni stoczą walkę o trzecie miejsce w składzie tuż obok Matiasa Nielsena i Oleksandra Łoktajewa. Sam Australijczyk w rozmowie z klubowymi mediami daleki jest o mówieniu o swoim postępie – Jestem teraz w Poznaniu i naprawdę dobrze jeździ mi się na tym torze. Czekam na nowy sezon. Nie chcę za dużo mówić o progresie, bo to dopiero mój drugi sezon, który był dużo lepszy niż poprzedni, ale myślę, że nowy rok będzie jeszcze lepszy – podkreślił.

Douglas nie omieszkał wspomnieć o współpracy z Adamem Skórnickim, na którą bardzo się cieszy. Sam zawodnik już wcześniej miał okazję się spotkać ze „Sqóra” w Kolejarzu Rawicz – Adam jest dobrym trenerem. Cieszę się, że możemy razem pracować. To też jeden z powodów, dlaczego jestem w Poznaniu. Ponadto dobrze mówi po angielsku. Cieszę się, że mogę tutaj pracować z tak dobrym trenerem – skwitował nabytek Poznanian.

Postaw mi kawę na buycoffee.to