Jasnym plan przygotowań Ostrowian

Speedway 2. Ekstraliga – Jasny plan przygotowań Ostrowian.

Do startu sezonu zostaje już mniej 90 dni, a co za tym przygotowania w ekipach wchodzą na najwyższe obroty. O tym jak trenują w Ostrowie, opowiedział sam Mariusz Staszewski.

Arged Malesa Ostrów pomimo utraty Jakuba Krawczyka nadal znajduje się w gronie faworytów do walki o awans do PGE Ekstraligi. Mocne ekipy zmontowano również w Bydgoszczy, Rybniku czy Krośnie, a co za tym idzie zadanie przed podopiecznymi Mariusza Staszewskiego łatwe nie będzie. Jak możemy się dowiedzieć juniorzy trenują pod bacznym okiem trenera na sali oraz siłowni trzy razy w tygodniu, a seniorzy mają to we własnych rękach.

Każdy z nich dokładnie zaplanował, co będzie robić w nadchodzących tygodniach. Oczywiście, interesuję się tym, co robią. Dzwonię i pytam. Wiem, co się dzieje. Trzeba jednak pamiętać, że w żużlu mamy obecnie wielki profesjonalizm. Kontrola z mojej strony jest, ale zapewniam, że w naszym zespole wszyscy zawodnicy podchodzą do tematu bardzo poważnie – powiedział w rozmowie z kurierostrowski.pl, Mariusz Staszewski.

Ponadto opiekun Ostrowian zdradził, że w klubie nikt nie zamierza robić obozu treningowego, bowiem w jego opinii znacząco by to zachwiało plany zawodników, co mogłoby poskutkować słabą formą na początek sezonu. Arged Malesa Ostrów w ramach przygotowań odjedzie natomiast sześć sparingów z Ekstraligowymi rywalami – Platinum Motor Lublin, Enea Falubaz Zielona Góra oraz Tauron Włókniarz Częstochowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to