Mocny sponsor w Rzeszowie

Speedway 2. Ekstraliga – Mocny sponsor w Rzeszowie!

Żużel na Podkarpaciu stoi na coraz mocniejszych fundamentach. Rzeszowianie po awansie pozyskali bardzo mocnego partnera biznesowego. Partnerem na sezon 2024 ogłoszono Lotto.

Po bardzo ważnym wydarzeniu jakim okazał się awans do wyższej klasy rozgrywkowej, starania w Rzeszowie o jak największy profesjonalizm klubu nie ustaje. Michał Drymajło jak i reszta zarządu wielokrotnie podkreślała, że ich celem nadrzędnym jest powrót Żurawi na szczyt polskiego czarnego sportu. Co warto podkreślić beniaminek na swój powrót na drugi szczebel rozgrywkowy w Polsce przygotował bardzo ciekawy, waleczny skład, na czele którego stanie nie kto inny jak trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen. Włodarze w trakcie przerwy pomiędzy sezonami pozyskali także bardzo mocnego sponsora, jakim jest firma Lotto,

Na mocy umowy totalizator od sezonu 2024, ale także już w trakcie trwania sezonu przygotowawczego stanie się partnerem Texom Stali Rzeszów. Sam klub nawiązanie współpracy komentuje – Cieszy nas bardzo, że tak stabilny podmiot, który od kilkudziesięciu lat wspiera rozwój sportu w Polsce będzie naszym Sponsorem w sezonie 2024 oraz podczas sezonu przygotowawczego! Bardzo dziękujemy za zaufanie! – czytamy w komunikacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to