Stal Rzeszów ogłosiła sponsora tytularnego

Speedway 2. Ekstraliga – Stal Rzeszów ogłosiła sponsora tytularnego!

W przyszłym sezonie podobnie jak w ubiegłym popularne „Żurawie” wystąpią pod nazwą Texom Stal Rzeszów. Na Podkarpaciu stawiają na stabilność, a przy okazji klub znakomicie się odradza stojąc na dwóch arcyważnych filarach – rzetelności i rentowności.

Rządy Michała Drymajły przyniosły klubowi z Rzeszowa dużo dobrego. Włodarz swoim kierownictwem stworzył w pełni wypłacalną spółkę, która z roku na rok prezentuje się coraz lepiej, przykuwając zainteresowanie potencjalnych sponsorów. Jeden dla Stali jednak jest niezwykle ważny, a mowa o firmie Texom, która towarzyszy rzeszowianom od kilku sezonów.

W specjalnie przygotowanym komunikacie klubu możemy przeczytać: „Z radością informujemy Was, że Texom został sponsorem tytularnym na sezon 2024! Umowa została właśnie podpisana! Współpraca z takim partnerem niesamowicie nas cieszy. Nie możemy doczekać się osiągania wspólnych sukcesów. Wierzymy, że nasze połączenie sił przyniesie ogrom satysfakcji dla obu stron.”

Sponsor Stali jednocześnie życzy klubowi powodzenia w stratach na poziomie Speedway 2. Ekstraligi – Życzymy, aby bieżący rok przyniósł wiele sukcesów na arenie żużlowej – czytamy na profilu społecznościowym firmy Texom.

Rzeszowianie rozpoczną sezon na swoim torze, a rywalem podopiecznych Pawła Piskorza będą żużlowcy z Łodzi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to