Norick Bloedorn z dziką kartą na SEC w Gustrow

Tauron SEC - Norick Bloedorn wystąpi w Guestrow! Dzika karta dla Niemca!

Już za niecały miesiąc w niemieckim Guestrow najlepsi zawodnicy Europy zmierzą się w drugim finale Tauron Speedway Euro Championship. Dziką kartę otrzymała nadzieja naszych zachodnich sąsiadów, Norick Bloedorn.

Tegoroczny cykl rozpoczęliśmy kapitalnym ściganiem w Częstochowie. Na Arenie Zielona-Energia.com nie było mocnych tego dnia na Leona Madsena, który zwyciężył przed swoim rodakiem Mikkelem Michelsenem i Szymonem Woźniakiem. Drugą areną zmagań po miesięcznej przerwie będzie obiekt leżący w Guestrow. Organizatorzy zdecydowali także już o dzikiej karcie. Nią nagrodzony został jeden z najgorętszych talentów żużla na świecie – Norick Bloedorn.

Młody żużlowiec jest bardzo podekscytowany możliwością debiutu w cyklu i zapewnia, że da z siebie wszystko.

„Na pewno jest to bardzo ekscytujące, ponieważ po raz pierwszy biorę udział w tak dużym turnieju indywidualnym. Miałem już pewne doświadczenie w SoN w ostatnich dwóch latach, ale myślę, że będzie to zdecydowanie inne wyzwanie, gdy będziesz jechał wyłącznie dla siebie. Postaram się dać z siebie wszystko i wiem, że nie będzie łatwo, ale fajnie byłoby pokonać kilka wielkich nazwisk. Znam większość zawodników z rozgrywek ligowych w Polsce i Wielkiej Brytanii, więc wiem, że jestem w stanie z nimi zawalczyć. W żużlu wszystko może się teraz zdarzyć, więc zobaczymy. Naprawdę nie mogę się doczekać – powiedział w informacji prasowej.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to