Wiktor Przyjemski z dziką kartą na SEC w Bydgoszczy

Tauron SEC – Przyjemski z dziką kartą!

Już we wrześniu areną zmagań cyklu Tauron SEC stanie się stadion im. Marszałka Piłsudskiego w Bydgoszczy. Organizatorzy przedstawili zawodnika z dziką kartą na trzeci finał.

Decyzja nie dziwi w żadnym stopniu, bowiem nominowano Wiktora Przyjemskiego. Dla juniora będzie to pierwszy występ w karierze w cyklu Speedway Euro Championship. Przed młodzieżowcem Abramczyk Polonii Bydgoszcz szykuje się szansa na największy sukces w dotychczasowej karierze. Forma młodziana w obecnych rozgrywkach wywindowała znacząco do góry i co najważniejsze utrzymuje się. 18 – latek na zapleczu Elity legitymuje się astronomiczną średnią na poziomie 2,436 pkt/bieg.

Sam zainteresowany na specjalnie zwołanej konferencji tak ocenił swoje powołanie – Było to miłe zaskoczenie. To bardzo ważne dla mojego rozwoju. Będzie to kolejna nauka dla mnie. To szansa rywalizacji ze starszymi i ich obserwowania – powiedział młodzieżowiec.

Dodatkowo poznaliśmy rezerwowych trzeciego finału. Wytypowano parę z Grudziądza, czyli Kacpra Pludrę i Kacpra Łobodzińskiego, a same zawody rozegrane zostaną 9 września o godzinie 20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to