Adrian Gała z kontraktem w Szwecji

Żużel – Adrian Gała z kontraktem w Szwecji!

Adrian Gała sezonu 2023 na pewno nie zapisze do tych udanych. 28 – latek nadal pozostaje bez klubu w Polsce, lecz nie może narzekać na brak zainteresowania za granicą. Polak podpisał umowę z zespołem z Allsvenskan!

Masarna Avesta przed tegorocznymi rozgrywkami zniknęła z żużlowej mapy świata. Problemy finansowe „Czarownic” doprowadziły do bankructwa i konieczności odbudowy od samych podstaw.  Te na całe szczęście przebiegają bardzo dobrze, a kierownictwo zespołu prężnie buduje skład na nadchodzące rozgrywki. Podpisy pod umowami złożyli Alexander Lijekvist czy Philip Hellstroem-Baengs.

Tommy Jonsson do dyspozycji dostaje także Adriana Gałę, który niedawno zaakceptował oferowane mu warunki. Sam menedżer nachwalić się nie może nowego nabytku – Adrian jest niesamowicie szybkim zawodnikiem, który zawsze daje z siebie jak najwięcej na torze. Ma wielki potencjał i jest nadzieja, że wykorzysta go w naszych barwach. To walczak – pewnie zaoferuje nam jakieś spektakularne akcje.

Sam zainteresowany tak opisał swoje przemyślenia nt. powrotu – Bardzo się cieszę z powrotu do Masarny. Mam dobre wspomnienia związane z tym klubem. Myślę, że to może być dla nas dobry rok. Najważniejsze jest to, by uszczęśliwiać naszych fanów. Nie mogę się doczekać następnego sezonu – zaznaczył.

Postaw mi kawę na buycoffee.to