Bartosz Zmarzlik ambasadorem 4F

Żużel – Bartosz Zmarzlik ambasadorem 4F!

Tuż przed zdobyciem przez siebie czwartego złotego krążka indywidualnych mistrzostw świata, Bartosz Zmarzlik został przedstawiony jako ambasador marki 4F!

Fakt ten przynajmniej w teorii wydaje się błahy jednak, gdy spojrzymy na to z drugiej strony jest to świetny ruch marketingowy dla naszej ukochanej dyscypliny. Walczymy o to, żeby coraz więcej osób zainteresowało się czarnym sportem, a jak zrobić to lepiej niż poprzez kampanie reklamową znanej marki odzieżowej.

Tym samym Zmarzlik dołączył do znamienitego grona sponsorowanego przez polskiego producenta. Czterokrotny mistrz świata znalazł się pośród takich tuz jak Wilfredo Leon, Robert Lewandowski z żoną Anną jak i polscy lekkoatleci czy wspomniani siatkarze.

Sam sponsor przekazał fakt ten za pośrednictwem Instagrama – Nowy ambasador 4F wjeżdża z rykiem silnika! Bartosz Zmarzlik to obecnie najlepszy żużlowiec świata i czterokrotny mistrz świata.

Miejmy nadzieje, że dzięki tej współpracy czarny sport zyska na rozgłosie jeszcze więcej. Ruch popularyzacji wdraża ciągle Discovery Sports Events, które sprawuje piecze nad cyklem Speedway Grand Prix.

Postaw mi kawę na buycoffee.to